PAR UZŅĒMUMU KONTAKTI Pasūtīšana
ELEKTROPREČU UN ELEKTROTEHNIKAS VAIRUMTIRDZNIECĪBA

PAR UZŅĒMUMU

SIA "TOMITA" uzsāka savu darbību Latvijā 2005. gada sākumā. Pašlaik SIA "TOMITA" ir strauji attīstošais uzņēmums, kura galvenā darbības nozare ir elektrotehnikas vairumtirdzniecība un ražošana. Firma piedāvā plašu preču sortimentu, kura vidū ir tādas preces kā baterijas, akumulatori, lukturi, adapteri, izmērīšanas ierīces, uzlādēšanas ierīces, kabeļi un t.t. Latvijas tirgū mēs pārstāvam Panasonic Batteries, GP Batteries, Yuasa, Ultracell, Scapa, EMOS un citu kompāniju produktus. Ka arī esam 'Cadex Electronics Inc' ekskluzīvie pārstāvji Baltijas valstīs.

Mēs pārņemam mūsu lietuviešu partnera UAB "TOMITA" pieredzi, kas veiksmīgi darbojas Lietuvas tirgū jau vairāk ka 10 gadus. Tieši tādēļ mēs varam lepoties ar sadarbošanām ar dažādiem partneriem: ar valsts institūcijām, ar ražotājiem, ar vairumtirgotājiem, ar mazumtirgotājiem, gan arī ar veikalu tīkliem. Partneriem mēs piedāvājam izdevīgas cenas un labvēlīgus sadarbības noteikumus, kā arī tādas priekšrocības kā līgumcenu noteikšana un apmaksas termiņu pagarināšana.

Šobrīd elektrotehnikas nozare Latvijā ir viena no perspektīvakājiem un svarīgākajiem rūpniecības sektoriem.

Saviem klientiem mēs piedāvājam:

  • bateriju testēšana;
  • akumulatoru un bateriju remonts un atjaunošana;
  • akumulatoru restaurācija;
  • akumulatoru pakešu izgatavošana;
  • akumulatoru pakešu uzlādēšana un testēšana.

Sniedzot augstāk minētos pakalpojumus, izmantojam profesionālas punktmetināšanas ierīces un bateriju analizatoru Cadex C7400, kas garantē mūsu klientiem teicamu apkalpošanu un vēlamo rezultātu.

www.tomita.lv