This online shop is using cookies to give you the best shopping expierience. Thereby for example the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functionality is limited. If you do not agree, please click here.

Par mums

SIA "TOMITA" uzsāka savu darbību Latvijā 2005. gada sākumā. Pašlaik SIA "TOMITA" ir strauji attīstošais uzņēmums, kura galvenā darbības nozare ir elektrotehnikas vairumtirdzniecība un ražošana. Firma piedāvā plašu preču sortimentu, kura vidū ir tādas preces kā baterijas, akumulatori, lukturi, adapteri, izmērīšanas ierīces, uzlādēšanas ierīces, kabeļi un t.t. Latvijas tirgū mēs pārstāvam GP Batteries, Panasonic, EMOS, Yuasa, Scapa, Streamlight un citu kompāniju produktus. Ka arī esam 'Cadex Electronics Inc' ekskluzīvie pārstāvji Baltijas valstīs.

Mēs pārņemam mūsu lietuviešu partnera UAB "TOMITA" pieredzi, kas veiksmīgi darbojas Lietuvas tirgū jau vairāk ka 24 gadus. Tieši tādēļ mēs varam lepoties ar sadarbošanām ar dažādiem partneriem: ar valsts institūcijām, ar ražotājiem, ar vairumtirgotājiem, ar mazumtirgotājiem, gan arī ar veikalu tīkliem. Partneriem mēs piedāvājam izdevīgas cenas un labvēlīgus sadarbības noteikumus, kā arī tādas priekšrocības kā līgumcenu noteikšana un apmaksas termiņu pagarināšana.

* bez PVN